Rotowash Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu

 150,00

100 adet stokta

Rotowash Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu, düşük ve orta basınçlı havalandırma sistemlerinde kullanılır. Ayrıca iklimlendirme sistemleriyle de uyumludur. Ahtapot yapısıyla kullanım ve kurulum kolaylığı sunar.

Açıklama

Rotowash Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu, düşük ve orta basınçlı havalandırma sistemlerinde kullanılır. Ayrıca iklimlendirme sistemleriyle de uyumludur. Ahtapot yapısıyla kullanım ve kurulum kolaylığı sunar.

Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu
 • Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu

Rotowash Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu Kullanımının Faydaları

 •  Birçok kurutma makinesiyle uyumludur. Dolayısıyla düşük ve orta basınçlı havalandırma çözümlerinde kullanabilirsiniz.
 • Yalıtımsız -izole edilmemiş- malzemeden üretilmiştir. Böylece iç ve dış ortamlarda, -30 ila 150  °C kullanabilirsiniz.
 • Siyah dış yüzeyi “flexible” özelliktedir. Dolayısıyla bu ahtapot yapısı gerek kurulum gerek kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Rotowash Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu Benzersiz Özellikleri

Kurutma makineleri için özel üretilen ahtapot hortum, rakiplerinde bulunmayan geliştirmelere sahiptir.

 • Geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. Böylece -30 ila 150 °C arasında kullanabilirsiniz.

 • Ahtapot hortum oldukça dayanıklı 6 kat malzemeden üretilmiştir. Dolayısıyla uzun ömürlü ve ekonomiktir. (x3 alüminyum, x2 polyester ve x1 PVC)

 • 150 mikron kalınlığıyla ideal ağırlıktadır. Böylece kullanım kolaylığınıza katkı sağlar.

 • 30m/sn hava akışı hızında çalışabilir.  Dolayısıyla düşük ve orta basınçlı havalandırma çözümlerinde kullanabilirsiniz.

 • 10m uzunlukta ideal boyuttadır. Sonuç olarak projenize uygun şekilde kullanımınıza uyum sağlar.
 • Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu
 • Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu
Tüm makineleriniz ile uyumlu Tamir Ederiz markalı ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz müşteri memnuniyetinin esas alındığı TamirEderiz.com kalitesiyle sunulmaktadır.

Tamir Ederiz Markası Hakkında

Tamir Ederiz, Rota Pazarlama olarak 1997 yılında endüstriyel temizlik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Yenilik odaklı çalışmalarını sürdürerek, sektöre katkı sağlamıştır. Günümüzde yeniliklere öncülük ederek sektörün gelişimine katkısını sürdürmektedir.

Tamir Ederiz

 

Temizlik Sektörünün Yenilikçi Gücü

Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden firmamız, sektördeki global gelişmeleri bu analiz çerçevesinde ele almıştır. Bununla birlikte sadece iyi konumlanmış bir ithalatçı ve yerel dağıtım ağına sahip bir firma olmanın ötesine geçerek çok yönlü çözümler geliştirmiştir.

Birincil faaliyet alanı sanayi tipi temizlik makinelerinin ve profesyonel temizlik araçlarının teminini sağlamaktır. İkincil faaliyet alanı ise her türlü doğal zemin temizliğinde (mermer, granit, karo, mozaik vd.) tamirat sağlamaktır.

Uzmanlık ve Profesyonel İşçilik

Tamir Ederiz yüzey restorasyonu ve yenilenmesi konularında uzmanlaşmıştır. Dolayısıyla yanlış bakım uygulamaları neticesinde oluşan aşınma ve bozulmalara temizlik, parlatma, cilalamama noktalarında çözümler üretir.

Bununla birlikte eğitim hizmeti de sunan firmamız, detaylı yüzey yenileme alanında kalifiye işgücünün oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Günümüzde ROTA Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri firması altında yürütülen tüm bu yenilikçi hizmetler, sektörel gelişime oldukça katkı sağlamaktadır. Buna ek olarak hizmet ve markaları ülke ekonomisi ve sektörel iş gücü piyasasına katkı sunar.

Hizmet Kalitesi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamayı ve geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamayı hedefleriz. Çünkü müşteri odaklı yaşama, stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Rota işçiliğinin yanı sıra, tüm değerlerinde de kaliteyi esas alır. Böylece çalışma yöntem ve süreçlerimiz, paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlar.

Ek bilgi

Boyutlar 10000 × 52 × 52 mm
Marka

Gövde

Alüminyum, Plastik, Polyester

Renk

Siyah

Kalınlık

150 mikron

Azami Hava Akış Hızı

30m/sn

Adaptör Giriş Çapı

52mm (2,08")

Adaptör Çıkış Çapı

52mm (2,08")

Asgari Çalışma Sıcaklığı

-22 °F, -30 °C

Azami Çalışma Sıcaklığı

150 °C, 302 °F

Azami Uzunluk

10m

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rotowash Ahtapot Kurutma Makinesi Hortumu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!

Error: Contact form not found.

Go to Top