Annovi Reverberi Pompa Seramik Piston Takımı

 50,00

100 adet stokta

Annovi Reverberi Pompa Seramik Piston Takımı, toplam 3 adet seramik pistondan oluşur. Pompaya gelen suyun basınçlı bir şekilde tabanca ucundaki nozuldan (meme) en iyi şekilde çıkmasını sağlar.

Stok kodu: Yok Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Annovi Reverberi Pompa Seramik Piston Takımı, toplam 3 adet seramik pistondan oluşur. Pompaya gelen suyun basınçlı bir şekilde tabanca ucundaki nozuldan (meme) en iyi şekilde çıkmasını sağlar.

Ar Pompa Seramik Piston
 • Ar Pompa Seramik Piston
 • Ar Pompa Seramik Piston
 • Ar Pompa Seramik Piston
 • Ar Pompa Seramik Piston
 • Ar Pompa Seramik Piston
 • Ar Pompa Seramik Piston

Annovi Reverberi Pompa Seramik Piston Kullanımının Faydaları

 • Pompanızın içindeki yağa su karıştırmaz. Bundan dolayı pompanızın yağsız veya bozuk yağ ile çalışmasını engeller. Sonuç olarak krank, seramik piston kolları, biyel kolları ve pompa rulmanlarınıza zarar gelmesine engel olur.
 • “Pompa ön bloğunun su sızdırması sorunu”nu engeller. Dolayısıyla su kaçağına engel olur.
 • “Basınç pompası sorunu”nu engeller. Böylece basıncın düşerek yeterli performansın üretilemediği olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız.

Pompa Seramik Piston Kullanım Hataları ve Öneriler

 • Kış aylarında pompanız donabilir ve bu da pompa seramik pistonlarının aşınarak zarar görmesiyle sonuçlanabilir.
 • Yıkama makineniz yanlışlıkla susuz çalıştırılırsa makinenizi yakabilir. Aslında bu en çok yapılan hatalardan biridir ve dalgınlıkla su açma işlemi unutulup makine çalıştırılmaktır. Makinenizin motor devri 1.500/dk’dır. Dolayısıyla seramik piston dakikada 1.500 kez susuz ortamda keçelerin içinden geçer ve keçe ile seramik üzerinde sürtünür. Sonuç olarak bu makinenizin yanma olasılığıyla sonuçlanır.
 • Makineniz dakikada azami 15 litre su çekebilecek şekilde “temiz su” kullanılarak çalışıtırılmalıdır. Pompanıza gelen su, şebeke suyuyla eşdeğer akmalıdır ve su kaynağınızın su kuyusu olması durumunda ise yeterli özellikte ve büyüklükte su filtresi kullanmak gerekir. Her zaman için kirli veya filtresiz su kullanımından kaçınılmalıdır.
Annovi Reverberi ürünleriniz ile uyumlu Annovi Reverberi markalı ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz müşteri memnuniyetinin esas alındığı TamirEderiz.com kalitesiyle sunulmaktadır.

Annovi Reverberi Markası Hakkında

Annovi Reverberi, 60 yılı aşkın geçmişiyle İtalya’nın lider üreticisi konumundadır. Yetkin ürün yelpazesinden öne çıkanlar:

 • Diyafram pompaları
 • El arabaları
 • Motorlu pompa grupları
 • 12 Volt pompalar
 • Elektrikli motor pompa grupları

Her Sektör İçin İhtiyacınız Olan Pistonlu Pompa

Annovi Reverberi ürün kalitesinde detaylara özen gösterir. Bununla birlikte doğrudan şirket bünyesinde üretilen yüksek kaliteli bileşenler sadece temizlik amaçlı değildir. Buna ek olarak, sisleme, ters ozmoz ve toz bastırma gibi yeni uygulamalar için de uygundur. Bunun sonucu olarak farklı teknik özelliklerle karakterize edilen eksiksiz bir pistonlu pompa yelpazesi sunar. Dolayısıyla ürün geliştirme noktasında da sektörün küresel öncüleri arasında yer alır.

Temizliğin Gücü

AR Blue Clean, Annovi Reverberi’nin “temizliğin gücü”nü gösterdiği dünyaca ünlü markasıdır. Özellikle temizlik sektöründe kalitesiyle birçok marka arasından sıyrılmayı başarmıştır. Bir yandan son kullanıcının ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyarlanmış eksiksiz bir ürün yelpazesi sunarken, bir yandan da globalleşme ivmesini sürdürmektedir. Sonuç olarak, İtalya ve dünyadaki en özel satış noktalarının raflarında ve perakende zincirlerinde her geçen yıl daha fazla yer kazanmaktadır.

İtalyan İşçilik Kalitesi ve Yenilikçilik

Annovi Reverberi, İtalyan işçiliğini teknolojik yeniliklerle birleştirerek ihtiyaçlarınıza odaklanır. Devamında bu ihtiyaçları karşılama noktasında tüm ürünlerinde yüksek kalite standartlarını hedefler. Bununla birlikte İtalyan teknik bilgisini yenilik stratejisiyle birleştirip benimsemesi sebebiyle de ürünlerini alanında bir başyapıta dönüştürmeyi amaçlar.

Copyright © 2021 · Tüm hakları saklıdır.

Ek bilgi

Boyutlar 40 × 18 × 18 mm
Marka

Gövde

Seramik

Piston İç Çapı Ø

11mm

Piston Dış Çapı Ø

18mm

Piston Uzunluğu

40mm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Annovi Reverberi Pompa Seramik Piston Takımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!

Error: Contact form not found.

Go to Top