Rotopower Tetikli Tabanca Kabzası

 125,00

100 adet stokta

Rotopower Tetikli Tabanca Kabzası, basınçlı yıkama makineleri için tetikten kumanda işlevini sağlar. Son derece ergonomik gövdesi ile kolay kullanım sunar. Bunun yanında titreşimleri azaltarak elinizi yormaz. Dönerli mafsal (fırdöndü) gibi aksesuarların tümüyle uyumludur.

Açıklama

Rotopower Tetikli Tabanca Kabzası, basınçlı yıkama makineleri için tetikten kumanda işlevini sağlar. Son derece ergonomik gövdesi ile kolay kullanım sunar. Bunun yanında titreşimleri azaltarak elinizi yormaz. Dönerli mafsal (fırdöndü) gibi aksesuarların tümüyle uyumludur.

Tetikli Tabanca Kabzası
 • Tetikli Tabanca Kabzası
 • Tetikli Tabanca Kabzası
 • Tetikli Tabanca Kabzası
 • Tetikli Tabanca Kabzası

Rotopower Tetikli Tabanca Kabzası Kullanımının Faydaları

 • Ergonomik yapıdadır. Böylece kolay kullanım imkanı yakalarsınız.
 • Titreşimleri azaltır. Dolayısıyla elinizi yormaz. Bununla birlikte yıkama istasyonlarındaki yoğun iş yükünüzü de kolaylaştırır.
 • Tabanca su girişinde isteğe bağlı aksesuarlar kullanabilir. Örneğin, dönerli mafsal (fırdöndü) sayesinde hortum kırılmalarını engeller. Dolayısıyla ekonomik zararlarınızı azaltmaya açıktır.
 • Yıkama makinesi tabancası çıkışında tabanca memesi olmadan satılmaktadır. Böylece istediğiniz basınca uygun nozul kullanımınıza olanak tanır.

Rotopower Tetikli Tabanca Kabzası Benzersiz Özellikleri

Basınçlı yıkama makineleri için özel üretilen tetikli tabanca kabzası, rakiplerinde bulunmayan geliştirmelere sahiptir.

 • Endüstride kullanılan yüksek basınç değerlerine (310bar) dayanıklıdır. Böylece rakiplerinden daha fazla verimlilik sunar.
 • Tabanca kabzası son derece kaliteli malzemeden üretilmiştır. Dolayısıyla rakiplerinden daha uzun kullanım ömrü sunar.
 • Dahili nozul (meme) yoktur. Böylece ihtiyacınıza uygun nozul kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca nozul bozulma durumunda, tabancayı değiştirmek durumunda kalmazsınız.
 • Tetiği oldukça hassastır ve rakiplerine kıyasla %50 az enerji harcarsınız.. Bu sayede küçük bir dokunuş makinenizi çalıştırmanız için yeterlidir.
 • Kilit pimi bulunur. Böylece makinenizin su akışına devam etmesi kolaylaştırılmıştır.
 • Tabanca ergonomisi geliştirilmiştir ve rakiplerine kıyasla %90 az enerji harcarsınız. Dolayısıyla yoğun iş yükünüzü azaltır ve uzun kullanım sonrası yorgunlukların önüne geçer.
Tüm makineleriniz ile uyumlu Tamir Ederiz markalı ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz müşteri memnuniyetinin esas alındığı TamirEderiz.com kalitesiyle sunulmaktadır.

Tamir Ederiz Markası Hakkında

Tamir Ederiz, Rota Pazarlama olarak 1997 yılında endüstriyel temizlik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Yenilik odaklı çalışmalarını sürdürerek, sektöre katkı sağlamıştır. Günümüzde yeniliklere öncülük ederek sektörün gelişimine katkısını sürdürmektedir.

Tamir Ederiz

 

Temizlik Sektörünün Yenilikçi Gücü

Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden firmamız, sektördeki global gelişmeleri bu analiz çerçevesinde ele almıştır. Bununla birlikte sadece iyi konumlanmış bir ithalatçı ve yerel dağıtım ağına sahip bir firma olmanın ötesine geçerek çok yönlü çözümler geliştirmiştir.

Birincil faaliyet alanı sanayi tipi temizlik makinelerinin ve profesyonel temizlik araçlarının teminini sağlamaktır. İkincil faaliyet alanı ise her türlü doğal zemin temizliğinde (mermer, granit, karo, mozaik vd.) tamirat sağlamaktır.

Uzmanlık ve Profesyonel İşçilik

Tamir Ederiz yüzey restorasyonu ve yenilenmesi konularında uzmanlaşmıştır. Dolayısıyla yanlış bakım uygulamaları neticesinde oluşan aşınma ve bozulmalara temizlik, parlatma, cilalamama noktalarında çözümler üretir.

Bununla birlikte eğitim hizmeti de sunan firmamız, detaylı yüzey yenileme alanında kalifiye işgücünün oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Günümüzde ROTA Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri firması altında yürütülen tüm bu yenilikçi hizmetler, sektörel gelişime oldukça katkı sağlamaktadır. Buna ek olarak hizmet ve markaları ülke ekonomisi ve sektörel iş gücü piyasasına katkı sunar.

Hizmet Kalitesi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamayı ve geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamayı hedefleriz. Çünkü müşteri odaklı yaşama, stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Rota işçiliğinin yanı sıra, tüm değerlerinde de kaliteyi esas alır. Böylece çalışma yöntem ve süreçlerimiz, paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlar.

Ek bilgi

Marka

Gövde

Paslanmaz Çelik 310, Plastik

Renk

Siyah

Azami Çalışma Basıncı

310bar

Azami Çalışma Akışı

25lpm

Azami Çalışma Sıcaklığı

160 °C, 320 °F

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rotopower Tetikli Tabanca Kabzası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!

Error: Contact form not found.

Go to Top