Tamir Ederiz, Rota Pazarlama olarak 1997 yılında endüstriyel temizlik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Yenilik odaklı çalışmalarını sürdürerek, sektöre katkı sağlamıştır. Günümüzde yeniliklere öncülük ederek sektörün gelişimine katkısını sürdürmektedir.

Temizlik Sektörünün Yenilikçi Gücü

Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden firmamız, sektördeki global gelişmeleri bu analiz çerçevesinde ele almıştır. Bununla birlikte sadece iyi konumlanmış bir ithalatçı ve yerel dağıtım ağına sahip bir firma olmanın ötesine geçerek çok yönlü çözümler geliştirmiştir.

Birincil faaliyet alanı sanayi tipi temizlik makinelerinin ve profesyonel temizlik araçlarının teminini sağlamaktır. İkincil faaliyet alanı ise her türlü doğal zemin temizliğinde (mermer, granit, karo, mozaik vd.) tamirat sağlamaktır.

Uzmanlık ve Profesyonel İşçilik

Tamir Ederiz yüzey restorasyonu ve yenilenmesi konularında uzmanlaşmıştır. Dolayısıyla yanlış bakım uygulamaları neticesinde oluşan aşınma ve bozulmalara temizlik, parlatma, cilalamama noktalarında çözümler üretir.

Bununla birlikte eğitim hizmeti de sunan firmamız, detaylı yüzey yenileme alanında kalifiye işgücünün oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Günümüzde ROTA Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri firması altında yürütülen tüm bu yenilikçi hizmetler, sektörel gelişime oldukça katkı sağlamaktadır. Buna ek olarak hizmet ve markaları ülke ekonomisi ve sektörel iş gücü piyasasına katkı sunar.

Hizmet Kalitesi ve İlkeler

 • Müşteri Memnuniyeti
  Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamayı ve geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamayı hedefleriz. Çünkü müşteri odaklı yaşama, stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.
 • Topluma Saygı
  İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Dolayısıyla toplumumuzun ihtiyaçlarına son derece duyarlıyız.
 • İnsana Saygı
  İnsan faktörünün Rota’nın başarasının temelini oluşturduğunun bilincindeyiz. Dolayısıyla çalışanlarımız arasındaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak değerlendiriyoruz. Ayrıca Rota’nın tarihi boyunca çalışanlarına her koşulda saygı göstermiş ve değer vermiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz.
 • Performans
  Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Çünkü bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en doğru ve en verimli şekilde zamanında tamamlamayı hedefleriz. Bununla birlikte kazandığımız deneyimle bir sonraki işleri daha iyi yapmanın yollarını ararız.
 • İşbirliği ve Takım Çalışması
  Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyonumuzu global seviyede yürütüyoruz. Dolayısıyla başarılı bir sonuç için işbirlikleri ve dinamik bir takım çalışması gerekliliğinin farkındayız.
 • Kalite
  Rota işçiliğinin yanı sıra, tüm değerlerinde de kaliteyi esas alır. Böylece çalışma yöntem ve süreçlerimiz, paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlar.
 • Yenilikçilik
  Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızın ana unsurudur. Dolayısıyla başarı, kârlılık, gelişim ve sektörel konumumuz da yenilikçi anlayışımızla doğrudan ilişkilidir.

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!

Error: Contact form not found.

Go to Top