Rotopower Jet Köpük Filtresi

 15,00 25,00

74 adet stokta

Rotopower Jet Köpük Filtresi, köpük makineleri için filtre işlevi görür. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Dolayısıyla oldukça uzun ömürlüdür.

Açıklama

Rotopower Jet Köpük Filtresi, köpük makineleri için filtre işlevi görür. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Dolayısıyla oldukça uzun ömürlüdür.

Jet Köpük Filtresi
 • Jet Köpük Filtresi
 • Jet Köpük Filtresi
 • Jet Köpük Filtresi
 • Jet Köpük Filtresi
 • Jet Köpük Filtresi

Rotopower Jet Köpük Filtresi Kullanımının Faydaları

 • Çelik şeritlerin tablet formu kazandırılmasıyla olmuştur. Dolayısıyla son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür.

 • Köpüklerin daha zengin çıkmasını sağlar. Böylece temizlik işleminizdeki verimi artırır.

 • Kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Dolayısıyla daha dayanıklı ve dolayısıyla ekonomiktir.

 • Tüm araba yıkama köpük tabancıları ile uyumludur. Böylece farklı filtre tip filtre arayışızın önüne geçer.

Rotopower Jet Köpük Filtresi Benzersiz Özellikleri

Köpük makineleri için özel üretilen jet köpük filtresi, rakiplerinde bulunmayan geliştirmelere sahiptir.

 • Boyutu (14×10x10mm) ile tüm köpük makineleriyle uyumludur. Böylece filtre karmaşının önüne geçer.

 • Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir. Dolayısıyla rakiplerinden daha uzun ömürlüdür.

 • Çelik şerit yapısı tablet formundadır. Sonuç olarak çıkan köpüğün yüksek kalitede -zengin şekilde- çıkışına olanak tanır.
Tüm makineleriniz ile uyumlu Tamir Ederiz markalı ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz müşteri memnuniyetinin esas alındığı TamirEderiz.com kalitesiyle sunulmaktadır.

Tamir Ederiz Markası Hakkında

Tamir Ederiz, Rota Pazarlama olarak 1997 yılında endüstriyel temizlik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Yenilik odaklı çalışmalarını sürdürerek, sektöre katkı sağlamıştır. Günümüzde yeniliklere öncülük ederek sektörün gelişimine katkısını sürdürmektedir.

Tamir Ederiz

 

Temizlik Sektörünün Yenilikçi Gücü

Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden firmamız, sektördeki global gelişmeleri bu analiz çerçevesinde ele almıştır. Bununla birlikte sadece iyi konumlanmış bir ithalatçı ve yerel dağıtım ağına sahip bir firma olmanın ötesine geçerek çok yönlü çözümler geliştirmiştir.

Birincil faaliyet alanı sanayi tipi temizlik makinelerinin ve profesyonel temizlik araçlarının teminini sağlamaktır. İkincil faaliyet alanı ise her türlü doğal zemin temizliğinde (mermer, granit, karo, mozaik vd.) tamirat sağlamaktır.

Uzmanlık ve Profesyonel İşçilik

Tamir Ederiz yüzey restorasyonu ve yenilenmesi konularında uzmanlaşmıştır. Dolayısıyla yanlış bakım uygulamaları neticesinde oluşan aşınma ve bozulmalara temizlik, parlatma, cilalamama noktalarında çözümler üretir.

Bununla birlikte eğitim hizmeti de sunan firmamız, detaylı yüzey yenileme alanında kalifiye işgücünün oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Günümüzde ROTA Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri firması altında yürütülen tüm bu yenilikçi hizmetler, sektörel gelişime oldukça katkı sağlamaktadır. Buna ek olarak hizmet ve markaları ülke ekonomisi ve sektörel iş gücü piyasasına katkı sunar.

Hizmet Kalitesi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamayı ve geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamayı hedefleriz. Çünkü müşteri odaklı yaşama, stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Rota işçiliğinin yanı sıra, tüm değerlerinde de kaliteyi esas alır. Böylece çalışma yöntem ve süreçlerimiz, paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlar.

Ek bilgi

Boyutlar 14 × 10 × 10 mm
Marka

Model

2,7gr Jet Köpük Filtresi, 3,7gr Jet Köpük Filtresi

Gövde

Paslanmaz Çelik 303

Renk

Metalik Gri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rotopower Jet Köpük Filtresi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!

Error: Contact form not found.

Go to Top