Rotopower Fırdöndü Hortum Döndürme

 65,00

100 adet stokta

Rotopower Fırdöndü Hortum Döndürme, hortumu yıkama tabancası hareketine göre döndürmesine yarar. Böylece hortum kırılma yaparak hasar almaz. Ayrıca çalışma kolaylığı sağlayarak yorgunluk oluşturmaz.

Açıklama

Rotopower Fırdöndü Hortum Döndürme, hortumu yıkama tabancanızın hareketine göre döndürme yapar. Böylece hortumunuz kırılma yaparak hasar almaz. Ayrıca çalışma kolaylığı sağlayarak yorgunluk oluşturmaz.

Fırdöndü Hortum Döndürme
 • Fırdöndü Hortum Döndürme
 • Fırdöndü Hortum Döndürme
 • Fırdöndü Hortum Döndürme

Rotopower Fırdöndü Hortum Döndürme Kullanımının Faydaları

 • Hareketinize göre nipel döner. Böylece dar alanlarda dahi pratik çalışmaya uygundur.

 • Hortumunuz döneceği için kırılma yapmaz. Dolayısıyla hortum ömrünü uzatır.

 • Hortum takılma yapmaz. Bundan ötürü rahat hareket edersiniz ve düzeltme durumlarıyla karşılaşmayacağınızdan yorulmazsınız.

Rotopower Fırdöndü Hortum Döndürme Benzersiz Özellikleri

Yıkama makineleri için özel üretilen fırdöndü hortum döndürme nipeli, rakiplerinde bulunmayan geliştirmelere sahiptir.

 • Oldukça kalitelidir. Dolayısıyla uzun ömürlü ve ekonomiktir.

 • Döndürme nipeli kolayca döner. Böylece takılma yapmaz ve iş verimini artırır.

 • Birçok yıkama hortumu ve yıkama tabancasına uygun olarak üretilmiştir. Sonuç olarak farklı hortum ve tabancalarla kullanabilirsiniz.
 • Fırdöndü Hortum Döndürme
 • Fırdöndü Hortum Döndürme
Tüm makineleriniz ile uyumlu Tamir Ederiz markalı ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz müşteri memnuniyetinin esas alındığı TamirEderiz.com kalitesiyle sunulmaktadır.

Tamir Ederiz Markası Hakkında

Tamir Ederiz, Rota Pazarlama olarak 1997 yılında endüstriyel temizlik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Yenilik odaklı çalışmalarını sürdürerek, sektöre katkı sağlamıştır. Günümüzde yeniliklere öncülük ederek sektörün gelişimine katkısını sürdürmektedir.

Tamir Ederiz

 

Temizlik Sektörünün Yenilikçi Gücü

Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden firmamız, sektördeki global gelişmeleri bu analiz çerçevesinde ele almıştır. Bununla birlikte sadece iyi konumlanmış bir ithalatçı ve yerel dağıtım ağına sahip bir firma olmanın ötesine geçerek çok yönlü çözümler geliştirmiştir.

Birincil faaliyet alanı sanayi tipi temizlik makinelerinin ve profesyonel temizlik araçlarının teminini sağlamaktır. İkincil faaliyet alanı ise her türlü doğal zemin temizliğinde (mermer, granit, karo, mozaik vd.) tamirat sağlamaktır.

Uzmanlık ve Profesyonel İşçilik

Tamir Ederiz yüzey restorasyonu ve yenilenmesi konularında uzmanlaşmıştır. Dolayısıyla yanlış bakım uygulamaları neticesinde oluşan aşınma ve bozulmalara temizlik, parlatma, cilalamama noktalarında çözümler üretir.

Bununla birlikte eğitim hizmeti de sunan firmamız, detaylı yüzey yenileme alanında kalifiye işgücünün oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Günümüzde ROTA Makine ve Yüzey Yenileme Sistemleri firması altında yürütülen tüm bu yenilikçi hizmetler, sektörel gelişime oldukça katkı sağlamaktadır. Buna ek olarak hizmet ve markaları ülke ekonomisi ve sektörel iş gücü piyasasına katkı sunar.

Hizmet Kalitesi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamayı ve geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamayı hedefleriz. Çünkü müşteri odaklı yaşama, stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Rota işçiliğinin yanı sıra, tüm değerlerinde de kaliteyi esas alır. Böylece çalışma yöntem ve süreçlerimiz, paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlar.

Ek bilgi

Boyutlar 54 × 20 × 19 mm
Marka

Gövde

Pirinç

Renk

Metalik Sarı

Adaptör Giriş Çapı

1,85cm (0,72")

Adaptör Çıkış Çapı

1,71cm (0,67")

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rotopower Fırdöndü Hortum Döndürme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!

Error: Contact form not found.

Go to Top