AR2000 Köpük Tankı Basınç Regülatörü

 100,00

100 adet stokta

AR2000 Köpük Tankı Basınç Regülatörü köpük püskürtme tankları için özel üretilmiştir. Birinci sınıf tank basıncı ayarlama ve emniyet vanasına sahiptir. Araba yıkama tankınızın sürekli standart basınçta çalışmasını sağlar. Dolayısıyla tankınızın ve sizin güvenliğini de garanti altına alır.

Açıklama

AR2000 Köpük Tankı Basınç Regülatörü köpük püskürtme tankları için özel üretilmiştir. Birinci sınıf tank basıncı ayarlama ve emniyet vanasına sahiptir. Araba yıkama tankınızın sürekli standart basınçta çalışmasını sağlar. Dolayısıyla tankınızın ve sizin güvenliğini de garanti altına alır.

Köpük Tankı Regülatörü
 • Köpük Tankı Basınç Ayarlama
 • Köpük Tankı Bacınç Ayarlama
 • Regülatör
 • Köpük Tankı Saati
 • Köpük Tankı Regülatörü
 • Köpük Regülatörü

AR2000 Köpük Tankı Basınç Regülatörü Kullanımının Faydaları

 • Tankınızın fazla basıncı tahliye etmesini sağlar. Böylece fazla gelen hava basıncının tankınızın patlamasına sebep olmasını engeller.
 • Manometresi ile anlık hava basıncını ölçmenizi sağlar. Dolayısıyla basınç saatini kontrol ederek, kazalara sebep olacak sonuçları engellemenize olanak tanır.
 • Köpük püskürtme tankınızın 6 ila 7 bar arası basınçla çalışmasını sağlar. Bundan dolayı oto yıkama iş verim ve kalitesini artırır.

Basınç Regülatörü Kullanım Talimatı

AR2000 Pnömatik mini hava basınç regülatörü küçük boyutu, kolay kurulumu, makul yapısı, güvenilir kalitesi, düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü özellikleriyle öne çıkmaktadır. Elektronik, ilaç, metalurji, döküm, tekstil, paketleme ile birlikte birlikte farklı endüstriyel alanlarda ve otomasyon ekipmanlarıyla birlikte kullanıma uygundur.

 1. Lütfen kurulumdan önce boru hattındaki metal partiküllerin, tozların ve yağların çıkarılmasına dikkat ediniz.
 2. Hava akış yönü kurulumunun doğru olduğunu, dikey olarak kurulması gerektiğini lütfen unutmayınız.
 3. Basıncı ayarlamadan önce, besleme basıncının gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını kontrol ediniz.
 4. Düğmeyi kilit tipi altında normal olarak ayarlayınız. El çarkı yukarı olmalıdır. Saat yönünde yukarı doğru dönme basıncın arttığı, saat yönünün tersine dönüş de azaldığı anlamına gelir. Bununla birlikte ayarlanan basınçtaki değişiklikleri önlemek isterseniz, kilit pozisyonuna ayarlayın ve aşağı doğru itiniz.
 5. Hava kaynağı olduğunda, yeterli yağlama sağlanmalıdır. Bunun için yağ sisi ayarlanmalıdır.
 6. Olası tehlikelerden kaçınmak için koruyucu kapak bileşenlerinin sağlamlığını kullanmadan önce kontrol ediniz.
 7. Bu ürün otomatik su deşarj sistemi içine filtrelenir. Böylece otomatik su olduğunda 0,05 mpa altında basınçla kullanabilirsiniz.
Annovi Reverberi ürünleriniz ile uyumlu Annovi Reverberi markalı ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz müşteri memnuniyetinin esas alındığı TamirEderiz.com kalitesiyle sunulmaktadır.

Annovi Reverberi Markası Hakkında

Annovi Reverberi, 60 yılı aşkın geçmişiyle İtalya’nın lider üreticisi konumundadır. Yetkin ürün yelpazesinden öne çıkanlar:

 • Diyafram pompaları
 • El arabaları
 • Motorlu pompa grupları
 • 12 Volt pompalar
 • Elektrikli motor pompa grupları

Her Sektör İçin İhtiyacınız Olan Pistonlu Pompa

Annovi Reverberi ürün kalitesinde detaylara özen gösterir. Bununla birlikte doğrudan şirket bünyesinde üretilen yüksek kaliteli bileşenler sadece temizlik amaçlı değildir. Buna ek olarak, sisleme, ters ozmoz ve toz bastırma gibi yeni uygulamalar için de uygundur. Bunun sonucu olarak farklı teknik özelliklerle karakterize edilen eksiksiz bir pistonlu pompa yelpazesi sunar. Dolayısıyla ürün geliştirme noktasında da sektörün küresel öncüleri arasında yer alır.

Temizliğin Gücü

AR Blue Clean, Annovi Reverberi’nin “temizliğin gücü”nü gösterdiği dünyaca ünlü markasıdır. Özellikle temizlik sektöründe kalitesiyle birçok marka arasından sıyrılmayı başarmıştır. Bir yandan son kullanıcının ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyarlanmış eksiksiz bir ürün yelpazesi sunarken, bir yandan da globalleşme ivmesini sürdürmektedir. Sonuç olarak, İtalya ve dünyadaki en özel satış noktalarının raflarında ve perakende zincirlerinde her geçen yıl daha fazla yer kazanmaktadır.

İtalyan İşçilik Kalitesi ve Yenilikçilik

Annovi Reverberi, İtalyan işçiliğini teknolojik yeniliklerle birleştirerek ihtiyaçlarınıza odaklanır. Devamında bu ihtiyaçları karşılama noktasında tüm ürünlerinde yüksek kalite standartlarını hedefler. Bununla birlikte İtalyan teknik bilgisini yenilik stratejisiyle birleştirip benimsemesi sebebiyle de ürünlerini alanında bir başyapıta dönüştürmeyi amaçlar.

Ek bilgi

Boyutlar 85 × 70 × 40 mm
Marka

Gövde

Alaşım, Plastik

Renk

Siyah

Adaptör Giriş Çapı

~11mm (0.43″)

Ayarlanabilir Basınç Aralığı

0,5-8,5kgf/cm2

Azami Çalışma Basıncı

9,5kgf/cm2

Garantili Basınç Aralığı

10,0kgf/cm2

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“AR2000 Köpük Tankı Basınç Regülatörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!

Error: Contact form not found.

Go to Top