Annovi Reverberi, 60 yılı aşkın geçmişiyle İtalya’nın lider üreticisi konumundadır. Diyafram pompaları, el arabaları, motorlu pompa grupları, elektrikli motor pompa grupları ve 12 Volt pompalar olmak üzere yetkin bir ürün yelpazesine sahiptir.

Her Sektör İçin İhtiyacınız Olan Pistonlu Pompa

Annovi Reverberi ürün kalitesinde detaylara gösterilen özen ve doğrudan şirket içinde üretilen yüksek kaliteli bileşenler, yalnızca temizlik için değil; aynı zamanda sisleme, ters ozmoz ve toz bastırma gibi yeni uygulamalar için de uygundur. Dahası, farklı teknik özelliklerle karakterize edilen eksiksiz bir pistonlu pompa yelpazesi geliştirme noktasında da sektörün küresel öncüleri arasında yer alır.

Temizliğin Gücü

AR Blue Clean, Annovi Reverberi’nin temizleğin gücünü gösterdiği dünyaca ünlü markasıdır. Temizlik sektöründe birçok markası arasından sıyrılmayı başarmış, kalitesiyle ön plna çıkmaktadır. Son kullanıcının ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyarlanmış eksiksiz ürün yelpazesi sayesinde marka, İtalya’daki ve dünyadaki en özel satış noktalarının raflarında ve perakende zincirlerinde her geçen yıl daha fazla yer kazanmaktadır.

İtalyan İşçiliği ve Yenilikçiliği

İtalyan işçiliğini teknolojik yeniliklerle birleştiren Annovi Reverberi, tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tüm ürünlerinde yüksek kalite standartlarını ve İtalyan teknik bilgisini birleştirerek yeniliği stratejisi olarak benimsiyor ve alanında bir başyapıta dönüştürüyor.

2021 Yılı Etkinlikleri

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!

Error: Contact form not found.

Go to Top