Annovi Reverberi

Tüm zamanların en çok tercih edilen yıkama makinesi pompası

Ürün Kodu: AR11 — Fiyatı: 

  • 1 Adet Bypass Alt Kısım

Seçmek istediğiniz ürünün kod numarasını ve fiyatını bir yere not ederek hemen al butonuna basarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

hemen al

Yıkama Makinesi Pompa Parçaları

Ar Pompa Bypass Alt Kısım 1 Parça

Pompa Yedek Parçaları

Oto Yıkama Makineleri

  • Yıkama makinesi pompası ByPass’ı tıpkı düdüklü tencerenin emniyet sibobu gibi önemli bir iş yapar.
  • Bypass makinede her hangi bir sıkışma esnasında devreye girerek pompa içindeki suyu sürekli devir daim ettirir bu sayede yıkama makinenizin pompası ve çevrenizdeki her şey güvende olur.
  • ByPass’ ı bozuk bir yıkama makinesi çok tehlikelidir. Herhangi bir sıkışmada pompa içindeki basınçta kalan su tahliye edilemez devir daim görevi görmezse sıkışan su pompanın zayıf bulduğu bir yerden çıkmak isteyecek ve muhtemelen pompanın ön bloğunda her hangi bir vidayı fırlatacak veya bloğu çatlatacaktır.
  • Bu durum çok riskli sonuçlar doğurabilir bu sebeple yıkama makinenizi bypass olmadan yada bozuk bypass ile kesinlikle kullanmayın…

Yıkama pompanız emin ellerde

Birinci sınıf malzemelerden imal edilen ürünümüz. imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Yıkama pompanız emin ellerde

Annovi reverberi ar pompa bypass bakımı nasıl yapılmalı?

  • Belli dönemlerde baypasınızın içini açın (Yaklaşık 1000 Saat Çalışma Sonucunda) ve tamir takımında yani işi yapan parçanın üzerinde bulunan O’ring (Conta) leri değiştirin.
  • İçinde bulunan yağı ince bir gresle yağlayın. Varsa içinde paslanmış parçalar pas sökücü yardımı ile yıkama makinenizin bypassının pasını giderin.

Kurumsal yönetim anlayışına Sahip Olan Rota Makine Markası adı Altında Yaklasik çeyrek asırdır Endüstriyel Temizlik Makineleri Sektöründe Hizmet veriyoruz. Bu süreçte gerek sektördeki yeniliklere öncülük ettik, gerekse tüm temizlik sektörünü yakından takip edip sizler için kendimizi geliştiriyoruz.

En çok gezilen pompa yedek parçaları

Annovi Reverberi Pompa Kategorisindeki Popüler Ürünler

Pompa Yedek Parçaları

Oto Yıkama Makineleri

Ar Pompa Seramik Piston

Pompa Yedek Parçaları

Oto Yıkama Makineleri

Pompa Yedek Parçaları

Oto Yıkama Makineleri

Yıkama Makinesi Tamir Atölyesi


Bu bölümde
yüksek basınçlı yıkama makinenizin arıza sebepleri ve çözüm önerilerimiz ile ilgili teknik destek alacaksınız. Oto Yıkama Makinesi Yıkama Pompası arızası tamiri nasıl yapılır? hemen hemen tüm detayları ile ele alarak sizlere yazılı, resimli ve videolu bir şekilde anlattık.

Tüm sorularınız için whatsaap 0542 205 50 46 hattımız hizmetinizde.

0
Arıza çözümünü ustalık gerektirmeden sayfayı inceleyerek tamir edebilirsiniz.
Hadi Başlayalım