UDOR POMPA YIKAMA POMPASI

 9.000,00

1 Ad Yıkama Pompası

Açıklama

Udor Pompa Pompa Türkiye
Udor Pompa Yıkama Pompası Türkiye de kullanıcılar arasında Udor Pompa Oto Yıkama Pompası olarak da adlandırılır. Udor Pompa Basınçlı Araba Yıkama Pompası Türkiye’ye İtalya’dan ithal edilmektedir. Kaliteli ve Kullanışlı hatta Türkiye’de en çok tercih edilen ve yıkama pompaları içinde en yaygın yedek parça ağına sahip olan pompa markası Udor Pompa Oto Yıkama Pompasıdır da denilebilir.
Udor Pompa Yıkama Pompası Yedek Parça
Aşağıda Udor Pompa Araç Yıkama Pompası için uygun fiyatlı yedek parçalara ulaşabilirsiniz. Resimlerin üzerine tıklayarak almak istediğiniz yedek parça için satın alma sayfasına ve pompa yedek parçasının detaylı bilgisine ulaşırsınız. Sayfanın alt kısımda Udor Pompa Tanzikli Oto Yıkama Pompası için Keçe Takımı, Sibop Takımı, Bypass, Seramik Piston, Piston Kolu, Basınç Keçesi, Su Keçesi, Basınç Valfi, Tamir Kiti, Tamir Takımı, Ön Blok, Keçe Yatağı, Yağ Keçesi, Krank Mili, Biyel Kolu vb Yedek Parçaları vardır.
Udor Pompa Basınçlı Oto Yıkama Pompası

Ek bilgi

Ağırlık 10 kg

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“UDOR POMPA YIKAMA POMPASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Sliding Bar

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Recent Tweets

Newsletter

Sign-up to get the latest news and update information. Don't worry, we won't send spam!

Error: Contact form not found.

Go to Top