Rota Makine’ye Hoş Geldiniz…

Rota Makine, Temizlik Makinesi ve Yedek Parçaları  ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir.

  • 1997 yılında endüstriyel temizlik sektörüne giren firmamız; bu süreçte temizlik endüstrisinde bazen yenilikleri takip ederek bazen de yeniliklere öncülük ederek sektör gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur.Yıllardır bilgi dağarcığını ve tecrübelerini büyüten firmamız her fırsatta bu birikimini paylaşma çabasında olmuştur. Firmamız böylece ülkemizin ve temizlik endüstrisinin hızla kalkınacağını düşünmekte ve bu bağlamda firma olarak üzerine düşen vazifeyi en iyi şekilde ifa etmeyi hedeflemektedir.

Biz Ciddi İnsanlarız. Çünkü

Sorumluyuz

Özgüvenliyiz. Çünkü

Tutkuluyuz

Kalite Odaklıyız. Çünkü

Başarılıyız

Temizlik makineleri arızası tamiri ve yedek parça tedariki için doğru yerdesiniz.

  • Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimiz ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.
  • Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.
  • Geniş ürün ve hizmet yelpazesini ülkemizin her köşesine en hızlı ve en etkin şekilde taşımak,
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm önerileri sunmak.
  • Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olup dünya standartlarında karlılık ve verimlilikle faaliyet göstermek.

Müşteri Memnuniyeti; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

Yenilikçilik; Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızı, başarımızı, karlılığımızı, gelişmemizi ve konumumuzu sürdürmenin temelidir.

Buy Avada Now
Learn More

Performans; Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlarız. O işi bir dahaki sefere daha iyi yapmanın yollarını ararız.

Kalite; Rota çalışanlarının yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. İş yapış yöntemlerimiz ve süreçlerimiz paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Buy Avada Now
Learn More

İşbirliği ve Takım Çalışması; Başarılı bir şirket olmak, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyonlu ve coğrafi sınırları aşarak birlikte çalışmamızın gerekliliğinin farkındayız.

Kalite; Rota çalışanlarının yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. İş yapış yöntemlerimiz ve süreçlerimiz paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Buy Avada Now
Learn More

İnsana Saygı; İnsan faktörünün Rota’nın başarasının temelini oluşturduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımız arasındaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak değerlendiriyor, Rota’nın tarihi boyunca çalışanlarına her koşulda saygı göstermiş ve değer vermiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz

Topluma Saygı; İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlıyız.

Buy Avada Now
Learn More

Temizlik Makineleri konusunda size yardımcı olmak için buradayız

Makine satış, Yedek parça, Servis, Eğitim

Başlayalım

Müşterilerimizden Bazıları

0
Yıl
0+
Farklı Sektör
0
Ülkeye ihracat
0bin
Memnun Müşteri

Yöneticimiz

Çalışkanlık, tecrübe ve düsrüstlük. Sektörün ihtiyacına uygun ürün çeşitleri ve fiyat politikası ile başarı yakalamak.

Hüseyin ÖZHARPUTLU
Hüseyin ÖZHARPUTLUSistem Kurucu
1997′ yılından bu yana sektörün güvenilir markası olan Rota Makine yurt içi ve yurtdışı müşterilerini her zaman daha mutlu kılmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.
Firmamız bugün de ülkemizin ve müşterilerimizin güncel ihtiyaçlarına uygun olarak, uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilir bir yapıda oluşturulan ikili ilişkilere değer vermektedir.
Bununla beraber sosyal sorumluluk faaliyetlerine eğitim, çevre, kültür-sanat alanlarında hız kesmeden devam etmektedir.

Yedek Parça Satın Al

Yıkama Makinesi Yedek Parçaları

Makine Arızası Çözümleri

Yıkama Makinesi Tamir Önerileri